Nawigacja

Absolwenci

2019/2020

Nagłówek

              Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Pieszczu w roku szkolnym 2019/2020

 

                                             Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005/2006)

 

                            

             Nazwa zawodów

Etap

Zajęte miejsce

      Nazwisko, imię ucznia

 

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym IMS

 

Etap powiatowy bez eliminacji

 

 

       I

 

Dziwisz Nikola

Bukowska Gabriela

II WTK Sianów 17.11.2019

      Kat. juniorek        

 

Eliminacje wojewódzkie

   

       7

 

Dziwisz Nikola

III WTK Świdwin 19.01.2020

Kat. młodziczek

Eliminacje

wojewódzkie

   

        8

 

Dziwisz Nikola

 

 

           Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Pieszczu w roku szkolnym 2019/2020

 

                                            Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)

 

                            

             Nazwa zawodów

Etap

Zajęte miejsce

      Nazwisko, imię ucznia

I WTK  Stepnica 06.10.19 r.

        

Kat. żaczek

 

 

 

Kat. żaków

Kat. skrzatów        

 

Eliminacje wojewódzkie

 

 

        2

        3

        7

 

        3

        2

 

 

Gastół Hanna

Pieniążek Marysia

Stępień Michalina

 

Pieniążek Maciej

Stępień Michalina

II WTK Świdwin 24.11.19 r

 

Kat, młodziczek/młodzików

 

Eliminacje wojewódzkie

 

 

        4

       10

       14

 

 

Gastół Hanna

Pieniążek Maria

Stepień Michalina

II WTK Stepnica 7.12.19 r.

 

Kat. żaczek/ów

 

 

 

Eliminacje wojewódzkie

 

 

         2

         3

         6

 

         3

 

 

Gastół Hanna

Pieniążek Maria

Stepień Michalina

 

Pieniążek Maciej

III WTK   Stepnica 01.03. 2020 r.

Kat. młodziczek

 

 

Kat. młodzików

 

Kat. skrzatek

Eliminacje wojewódzkie

 

         8

         9

        13

 

         17

 

         2

 

Pieniążek Marysia

Gastół Hanna

Stepień Michalina

 

Pieniążek Maciej

 

Stepień Michalina

 

Grand Prix z okazji

25- lecia UKS Sucha Koszalińska

 

Kat. 2007 i młodsi

 

Klasyfikacja po 2 turniejach

 

        1

        2

        3

        5

Pieniążek Maciej

Pieniążek Marysia

Gastół Hania

Stępień Michalina

 

Drużynowe Mistrzostwa

Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Regionu  w Tenisie Stołowym

 

Etap powiatowy bez eliminacji

 

Po eliminacjach

 

 

          I

 

 

 

          I

 

 

Pieniżęk Maria

Gastół Hanna

 

 

Pieniążek Maria

Gastół Hanna

 

Drużynowe Mistrzostwa

Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców

 

Etap powiatowy bez eliminacji

 

 

         II

 

 

 

 

Pieniążek Maciej

Janik Alan

 

 

 

Mistrzostw Polski Jachtów Sterowanych Radiem w Pucku

 

Klasa F5-E młodzików

 

Po eliminacjach

ogólnopolskich

 

        4

        8

 

Zjawiński Kacper

Zjawiński Łukasz

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Pieszczu
    Pieszcz 46
    76 - 113
    Postomino
  • 59 810 86 96
    511 783 966

Galeria zdjęć